Alu4u

Alu4u – kreatywne rozwiązania

Firma Alu4u to działające na rynku od wielu lat przedsiębiorstwo, oferujące produkty i usługi z zakresu stolarki otworowej. Wiedza i doświadczenie fachowców tworzących Alu4u pozwalają firmie na ciągły rozwój i dotarcie do domów i serc nawet wymagających Klientów. Kreatywny zespół będący fundamentem Alu4u wprowadza do swojej oferty coraz nowsze i nowocześniejsze rozwiązania – są one wynikiem połączenia inteligentnych i przemyślanych konceptów z technologicznymi możliwościami. Do produkcji w Alu4u stosowane są materiały renomowanych firm europejskich, które wpływają na jakość i perfekcję wykonania – zarówno wszystkich produktów, jak i wypełnień drzwiowych oraz paneli nakładkowych. Firma Alu4u jest dobrym partnerem dla producentów i dystrybutorów stolarki aluminiowej, PCV, a także firm budowlanych.

Oferta Alu4u

W katalogu produktów Alu4u znaleźć można drzwi aluminiowe (zarówno wsadowe jak i nasadowe), pergole i ogrodzenia. Drzwi Alu4u dostępne są w szerokiej palecie barw oraz w postaci różnych modeli, różniących się dekoracyjnymi wzorami. Oprócz oryginalnego designu, który może zostać dopasowany do każdego wnętrza, drzwi Alu4u wyróżniają się także wyjątkową trwałością – są inwestycją na długie lata, która zapewnia stałą ochronę, prywatność, izolację termiczną i akustyczną.

ODB Kielce – dlaczego polecamy Alu4u?

ODB Kielce oferuje tylko te produkty, do których ma całkowite zaufanie. Zależy nam na stuprocentowej satysfakcji wszystkich naszych Klientów, dlatego współpracujemy z renomowanymi markami znanymi w całej Polsce i na świecie – takimi, jak Alu4u. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów Alu4u w ODB Kielce!

Przewiń do góry