Arbiton

Arbiton to firma specjalizująca się w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży wyjątkowo trwałych profili i systemów podłogowych. Od ponad 25 lat pracuje na renomę swojej marki, poszerzając zakres oferowanych usług i doskonaląc swoje produkty pod kątem zarówno estetyki, jak i funkcjonalności. Firmę Arbiton tworzą specjaliści, którzy starają się dopasować trendy i różnorakie rozwiązania technologiczne do rynkowych wymagań i potrzeb swoich klientów.

Podłogi Arbiton – trwałość priorytetem

Największą zaletą systemów podłogowych Arbiton jest ich niezwykła trwałość. Wykwalifikowani specjaliści tworzący fundament firmy opatentowali w swoich laboratoriach specjalną, innowacyjną mieszankę związków organicznych – minerałów skalnych i węglowych polimerów – z której wykonywany jest rdzeń podłogi. Wpływa on na stabilność oferowanych podłóg, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne, duży nacisk na deski, na brud, kurz, wilgoć, obecność zwierząt i małych dzieci. Wykorzystane substancje nie wpływają negatywnie na zdrowie użytkowników, natomiast poprawiają ciągłość wysokiej jakości podłóg Arbiton, która nie zmienia się nawet 20 lat – co możemy zagwarantować wszystkim klientom.

O wiele więcej zalet Arbiton…

Podłogi winylowe Arbiton dodatkowo dostępne są w różnych modelach, które charakteryzują się różnymi walorami estetycznymi. Można wybrać podłogi Arbiton imitujące naturalne drewno – z unikatowym krojem słojów, dodających wnętrzu uroku i ciepła – a także deski o matowym wykończeniu lub te odznaczające się wyjątkową szerokością. Podłogi Arbiton są kompatybilne z ogrzewaniem podłogowym, a także zapewniają izolację akustyczną, wygłuszając hałasy.

Przewiń do góry