Balterio

Naturalne podobieństwo – Balterio

Balterio to renomowany producent podłóg wysokiej jakości. Systemy podłogowe Balterio opierają się na wiernym podobieństwie estetycznym do drewna lub kamienia – i to tak realistycznym, że trudno odróżnić je od naturalnego surowca – i stworzone są z myślą o maksymalnej wygodzie i komforcie użytkowania. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, kreatywnych pomysłów i funkcjonalnych rozwiązań, podłogi Balterio to innowacyjne systemy, które podbijają serca nawet najbardziej wymagających klientów.

Zalety Balterio

Szybkie i łatwe w montażu podłogi laminowane Balterio imitują naturalne drewno bądź kamień – dzięki uniwersalnej estetyce dopasowują się do każdego domowego pomieszczenia. Dzięki wysokiej odporności na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne i brud, podłogi Balterio nie są podatne na upływ czasu, wilgoć – głównie dzięki wykorzystaniu płyty nośnej o wysokiej gęstości – buty na wysokim obcasie bądź obecne w domu zwierzęta. Dodatkowo, podłogi laminowane balterio to rozwiązanie ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia – wszystkie laminaty spełniają wymogi nie tylko odpowiedzialnej gospodarki i ochrony lasów, ale także zawierają zmniejszoną ilość lotnych związków organicznych. Mogą być więc używane w domach, gdzie wychowują się małe dzieci, gdyż nie wpływają na zdrowie użytkowników.

Balterio w ODB Kielce

Podłogi Balterio to szeroka oferta systemów wysokiej jakości. Dzięki naturalnemu wzornictwu stanowią idealne dopełnienie zarówno salonów, jak i łazienek, a także wnętrz nowoczesnych i tradycyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów Balterio w sklepie ODB Kielce.

Przewiń do góry