meble kuchenne kielce

Coraz więcej mebli na wymiar

Zainwestuj w meble na wymiar!

Coraz bardziej popularne staje się kupowanie mebli na wymiar. Indywidualni klienci pragną, aby meble były idealnie dopasowane do ich wnętrza i wyglądały przy tym estetycznie. ODB oferuje meble na wymiar, gdzie klient może nadzorować ich tworzenie podczas każdego procesu, zmieniać koncepcje, idealnie dopasować meble do swojej wizji. Posiadają duży asortyment do wyboru. Zaczynając od mebli kuchennych, szaf, garderoby, zabudowy wnęk, mebli pokojowych, do których wliczają się także łóżka i zagłówki, meble biurowe i wiele innych zależnych od indywidualnych potrzeb klienta.
Warto zwrócić uwagę również na takie aspekty jak wykończenie, dodatkową ochronę mebli, możliwość zaimpregnowania, zalecenia od producenta i wiele innych ważnych rzeczy, o których dowiecie się w ODB.

Przedział cenowy mebli na wymiar

Cena mebli na wymiar zależy od ich wielkości oraz materiału z jakiego zostaną wykonane. Najtańsze meble rozpoczyna się już od 800 zł/mb. Są one wykonane z laminatu i przeważnie są to proste szafki otwierane uchylnie, pozbawione dodatków ułatwiających codzienne użytkowanie. Wiąże się to również z ich krótką żywotnością. Za dobrej jakości laminat zapłacimy nieco więcej, ponieważ musimy wydać 1 100 zł/mb. W cenie zawierają się już standardowe szuflady tandembox i lepsze jakościowo elementy wykończeniowe (np. taśma PCV). Meble o skomplikowanej budowie możemy zapłacić nawet 1 600 zł/mb.
Równie dobrym rozwiązaniem może być zakup mebli z płyty MDF. Najtańsze zestawy z płyty pokrytej folią PCV rozpoczynają się już od 750 zł/mb, a najlepsze jakościowo meble z foliowanej płyty MDF mogą być znacznie droższe. Cena ich zakupu nierzadko przekracza kwotę 1 800 zł/mb.
Natomiast meble kuchenne z matowego forniru, zapłacimy średnio 1 250 zł/mb. Fornir połyskujący będzie droższy o przynajmniej 200 zł/mb. Produkty fornirowe odznaczają się najwyższym zróżnicowaniem cen. Za niektóre meble z połyskującego forniru trzeba czasem zapłacić nawet 2 300 zł/mb.
Ceny zależne są od materiału i wielkości mebli oraz dodatków meblowych. Tutaj z pomocą przychodzi ODB, które pomoże dobrać Ci meble, materiał oraz zadowoli Cię swoimi ofertami i cenami!

Przewiń do góry