Dlaczego my ?

ODB KIELCE – KIM JESTEŚMY?

ODB jest firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży stolarki otworowej, powstałą w wyniku przekształcenia z firmy AKAMI działającej na rynku od 2004r. Specjalizujemy się w sprzedaży oraz profesjonalnym autoryzowanym montażu najwyższej jakości stolarki budowlanej oraz meblowej.

Czym jest stolarka otworowa?

To dziedzina stolarki zajmująca się produkcją elementów umieszczanych, jak sama nazwa wskazuje, w otworach budynku – są to więc głównie okna i drzwi. Elementy stolarki otworowej znajdują się w każdym budynku, a ich obecność jest regulowana przepisami budowlanymi. To dlatego należy wybierać produkty, które spełniają wszystkie normy i wytyczne, a także cieszą się zaufaniem klientów. Powinny łączyć w sobie wyjątkową funkcjonalność z walorami estetycznymi – tak jak wszystkie oferowane przez nas elementy.

Co oferuje nasza firma?

W naszym asortymencie znajdują się okna, drzwi, bramy, a także różnorakie akcesoria, wpływające na funkcjonalność wnętrz i oferowanych przez nas produktów (takie jak klamki i samozamykacze).

Oprócz kompleksowych rozwiązań z dziedziny stolarki otworowej, oferujemy także profesjonalny montaż naszych produktów. Nieustannie doskonalimy nasze usługi, dostosowując się do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów, ceniących jakość i niepowtarzalność. W odpowiedzi na te potrzeby oferujemy także usługi z zakresu prac remontowych i wykończeniowych. Jesteśmy ekipą fachowców, którzy wykonują swoją pracę z myślą o jak najbardziej zadowalających klienta efektach końcowych i wyjątkowym komforcie użytkowania.

Przewiń do góry