Drzwi Drewniane Kielce

Drzwi Drewniane – Kielce

Drewno to tradycyjny surowiec w stolarce, który – mimo iż znany od lat – wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem na rynku. Wykorzystywane jest przy produkcji mebli, akcesoriów oraz ozdób domowych, a także okien i drzwi. Drzwi drewniane, dzięki swojej prostocie, naturalności oraz niezwykłym właściwościom drewna, będą wspaniała wizytówką każdego domu, mieszkania czy pomieszczenia. Choć wymagają specjalistycznej pielęgnacji i odpowiedniego traktowania, drzwi drewniane mają zdecydowanie więcej zalet niż wad. 

Drzwi drewniane. Dlaczego warto?

Drzwi drewniane tworzą niepowtarzalny klimat zarówno w drewnianym góralskim domku, jak i osiedlowym bliźniaku. Dzięki mnogości linii wzorniczych pasują niemal do każdego stylu budownictwa. Drewno, jako surowiec o wyjątkowych właściwościach fizycznych, a także estetycznych, sprawia, że drzwi drewniane to piękna i trwała wizytówka każdego budynku. Poznaj zalety drzwi drewnianych!

  • Są naturalne i ekologiczne.
  • Drzwi drewniane są proste w obróbce i montażu.
  • Zapewniają wysoki poziom izolacji cieplnej i akustycznej.
  • Długoletnia żywotność (przy właściwej konserwacji nawet 80 lat!).
  • Kolorystyka (drewno ma wiele tonacji, dodatkowo możemy pomalować drzwi drewniane na pożądany odcień).

Kielce – drzwi drewniane w ODB

ODB Kielce oferuje drzwi drewniane, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, od najlepszych producentów stolarki drzwiowej na rynku. Dostępne u nas drzwi drewniane to wyroby z najwyższej jakości surowca, wykonane z precyzją, wykończone ze starannością i dbałością o każdy szczegół. Zapraszamy do zakupów wszystkich chętnych z miasta Kielce oraz okolic – chętnie wybierzemy dla Państwa idealne drzwi drewniane. Oferujemy także usługi montażowe.

Przewiń do góry