Enger

Firma Enger – czemu zawdzięcza swój sukces?

Firma Enger jest jednym z czołowych dystrybutorów akcesoriów drzwiowych i klamek, istniejącym na rynku już od prawie 25 lat. Enger skupia się na trafnym opowiadaniu na wnętrzarskie potrzeby klientów, dlatego tworzący fundament firmy zespół ekspertów dba o jak najtrafniejsze tworzenie nowych trendów z dziedziny designu okuć drzwiowych. U podstaw firmy Enger leży założenie, że oferowane przez nich produkty mają harmonijnie łączyć w sobie funkcjonalność i uniwersalne wartości estetyczne, które z powodzeniem ozdobią każde wnętrze i dopasują się do unikatowego wystroju. Sukces firmy Enger opiera się zarówno na jasno wytyczonych celach marketingowych, jak i na stałym rozwoju bezpośrednich relacji między firmą, a polskimi projektantami, pracowniami architektonicznymi i producentami stolarki drzwiowej.

Enger – wiele marek, jedna jakość

Enger współpracuje z markami Aprile, Tupai, Stile, Sterk, WB, Urfic i ATZ. Każda z nich to inny styl oferowanych produktów – zarówno klamek, jak i różnych akcesoriów z dziedziny okuć drzwiowych – jednak wszystkie one są stworzone z myślą o jak najlepszym spełnianiu wymagań klientów. Enger dystrybuuje produkty najwyższej jakości, w których zaawansowanym technologicznie procesie produkcji wykorzystywane są najwyższej jakości materiały oraz doświadczenie nie tylko polskich, lecz także zagranicznych, europejskich producentów.

Dlaczego ODB Kielce oferuje produkty Enger?

W ODB Kielce znaleźć można szeroki wybór produktów firmy Enger. Wpisuje się ona w standardy naszego sklepu zarówno wysokimi standardami oferowanych produktów, jak i szerokim wyborem akcesoriów drzwiowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Enger w ODB Kielce!

Przewiń do góry