Jak odmienić pomieszczenie? Rola rolet i podłogi

Trendy w urządzaniu wnętrz zmieniają się jak w kalejdoskopie. Bardzo często bywa tak, że to, co było aktualne jeszcze kilka miesięcy temu, aktualnie nie mieści się już w najnowszych standardach dobrego stylu. Jak niewielkim kosztem dodać niepowtarzalnego charakteru każdemu wnętrzu?

Większości ludzi remont kojarzy się z ponoszeniem ogromnych kosztów i nie kończącym się bałaganem, który jakby „robił się sam”. Wcale nie musi tak być! Zastosowanie odpowiednich trików dekoratorskich, tylko z pozoru niewiele znaczących ozdób i najwyższej jakości materiałów mogą stworzyć razem połączenie, którego efekt finalny przejdzie najśmielsze oczekiwania.

Jak tego dokonać? Mamy dla Was kilka praktycznych wskazówek, które sprawią, że nawet pozornie najzwyklejsze pomieszczenie po metamorfozie stanie się najbardziej obleganym miejscem w całym mieszkaniu.

Podłoga – niedoceniany element, który może być wizytówką urządzanego pomieszczenia

Często bywa tak, że pokrycie podłogi, znajduje się na jednej z ostatnich pozycji, na które osoby urządzające wnętrza biorą pod uwagę – zupełnie niesłusznie. Podłoga pełni bardzo ważną rolę, ponieważ nie tylko wpływa na odczucia estetyczne i finalny odbiór całej aranżacji, ale przede wszystkim stanowi podporę dla wszystkich mebli znajdujących się w pokoju, jak i wpływa na komfort przebywania w nim.

Nasza firma oferuje bogaty wybór pokryć podłogowych, które doskonale sprawdzą się z każdym z meblowanych pomieszczeń. Ciekawą, a jednocześnie modną propozycją jest podłoga wykonana z bambusa. Wielbicielom klasycznych rozwiązań polecamy szeroki wybór podłóg laminowanych. Ich koszt jest o wiele niższy, a właściwości estetyczne są bardzo zbliżone.  Pokrycia trójwarstwowe polecamy szczególnej uwadze wszystkim osobom zakochanym w parkietach. Pokrycia warstwowe, oprócz zauważalnie niższej ceny, są dużo tańsze i prostsze w utrzymaniu.

Nowa aranżacja? A może by tak zamontować rolety?

Osobom, które uwielbiają gustowne i jednocześnie praktyczne dodatki we wnętrzach polecamy rolety. Oprócz swojego zastosowania praktycznego – ograniczenia ilości wpadającego do pokoju promieniowania słonecznego, mogą one być nieodłącznym elementem aranżacji. Zastosowanie rolet pozwala jednocześnie na wprowadzenie odrobiny koloru. Zastosowanie takiego triku dekoratorskiego znacząco ociepli urządzane pomieszczenie i sprawia, że zyska ono na przytulności i atrakcyjności.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. W razie potrzeby zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry