Jakich producentów bram, drzwi oraz paneli polecają instalatorzy ODB?

Obecnie na rynku funkcjonuje wiele przedsiębiorstw, które zajmują się projektowaniem i tworzeniem bram, drzwi oraz paneli podłogowych. Każde z nich ma inną specyfikę pracy i zakres oferowanych usług. Jakiego dostawcę wybrać, aby cieszyć się wysoką jakością towaru i nie wydać przy tym fortuny? Instalatorzy ODB podpowiadają z ofertą, których producentów bram, drzwi i paneli warto się szczegółowo zapoznać.

Planowanie prac wykończeniowych oraz remontowych wiąże się z podejmowaniem wielu decyzji. Rozważając zakup i montaż bram, drzwi czy paneli podłogowych dokonujesz wyboru na lata. Dlatego, to bardzo ważne, aby użyte materiały były trwałe i solidne. Zapoznaj się z tym artykułem i przekonaj się, który z dostawców wymienionych wyżej rozwiązań jest polecany przez instalatorów ODB.

Najlepsze bramy garażowe dla Ciebie i Twojej firmy

Profesjonalny dystrybutor zapewnia szeroką ofertę zaawansowanych technologicznie produktów. Takie firmy, jak Wiśniowski oraz Gerda posiadają w sprzedaży bramy garażowe dedykowane klientom indywidualnym oraz rozwiązania przemysłowe, które stworzone zostały z myślą o dużych zakładach pracy. Zastosowanie innowacyjnych koncepcji sprawia, że tworzone przez nich bramy są łatwe w montażu i w codziennej obsłudze.

Oferowane przez firmy Gerda oraz Wiśniowski produkty posiadają doskonałą izolację termiczną i wykazują dużą odporność na zmieniające się warunki atmosferyczne. Marki te polecane są także przez instalatorów ODB ze względu na to, że oferowane przez nich bramy spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i zapewniają świetną izolację akustyczną. Firma Wiśniowski w swojej ofercie ma bramy garażowe:

  • segmentowe,  
  • roletowe, 
  • rozwierne, 
  • uchylne.

Wśród rozwiązań dedykowanych dla przemysłu Wiśniowski proponuje modele segmentowe, podwieszane oraz roletowe.

Jakich producentów drzwi polecają instalatorzy ODB?

Zapewnienie prywatności i bezpieczeństwa oraz właściwej izolacji termicznej i akustycznej to zadania drzwi zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Aby właściwie spełniały one swoje założenia muszą być zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne oraz trwałe. Dostępna na rynku szeroka oferta kolorów i materiałów, w tym drewna oraz szkła znacznie utrudnia wybór. Wśród polecanych producentów drzwi instalatorzy ODB wymieniają firmy, takie jak: DRE, Porta, POL-SKONE oraz Asilo.

Jednych z najlepszych rozwiązań w konkurencyjnych cenach dostarczają także tacy producenci, jak:  Interdoor oraz Invado. Warto także zwrócić uwagę na stylowe drzwi wewnętrzne oferowane przez takie marki, jak: Centurion, Agmar i Erkado oraz Stolpaw, a także Intenso. W dystrybucji znaleźć można drzwi jednoskrzydłowe oraz przesuwne. Jeśli chcesz zamontować w swojej przestrzeni szklane rozwiązania instalatorzy ODB zalecają skorzystanie z modeli oferowanych przez Ja-Glas, Dubiel-Glass oraz z drzwi proponowanych przez Gipsy Kings.

Ranking najlepszych producentów paneli według instalatorów ODB

Dokonując zakupu elementów, które mają stanowić podłogi warto zwrócić uwagę na trwałość oraz solidność materiałów, z których zostały wykonane. Wysokiej klasy panele podłogowe muszą być odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Według instalatorów ODB ważna jest także łatwość montażu oraz pielęgnacji paneli. W tym względzie właściwości użytkowe są równie ważne co estetyczne. Jednymi z najczęściej wybieranych są produkty marek: Kronopol, Barlinek, Tarkett oraz Eger.

Godne polecenia są także rozwiązania, takich firm jak Sensa oraz Globalwood. Obecnie, jak informują instalatorzy ODB popularnością cieszą się modele winylowe, które wykonywane są z niezwykle trwałego materiału. Takie panele doskonale imitują drewno oraz kamień, lecz mogą także przedstawiać zupełnie abstrakcyjne wzory. Ich ogromną zaletą jest łatwość czyszczenia oraz wodoszczelność. Dzięki temu, że panele są wytrzymałe mogą świetnie spełniać swoją funkcję przez wiele lat.

Podsumowując, aby wybrać produkt o odpowiednich parametrach wytrzymałościowych oraz wysokich walorach estetycznych warto korzystać z drzwi, paneli oraz bram proponowanych przez cenione marki, takie jak np.: DRE, Kronopol oraz Gerda.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry