Mar-Tom

Początki MarTom

Firma MarTom została utworzona dokładnie 20 lat temu – od tamtej pory zdążyła wyrobić sobie renomę, która zapewnia jej pozycję jednego z liderów producentów drzwi metalowych na polskim rynku. MarTom zajmuje się produkcją drzwi metalowych zewnętrznych, a katalog jej produktów obejmuje modele o zróżnicowanej kolorystyce i w szerokim wyborze wzorów. Firma MarTom ciągle inwestuje w rozwój i postęp – wybudowany nowoczesny park maszynowo-narzędziowy i nowa hala produkcyjna znacznie poprawiają wydajność przedsiębiorstwa, a także jakość oferowanych produktów. MarTom to firma, która dba o szczegóły na każdym etapie produkcji – już od projektu – by jak najlepiej spełnić wymagania Klienta.

Produkty MarTom

MarTom to producent drzwi metalowych. Celem firmy jest stworzenie takich produktów, by usatysfakcjonować każdego Klienta – zarówno pod względem zaprojektowanych funkcji produktu, jak i estetyki, którą można indywidualnie dopasować do swoich potrzeb. By drzwi MarTom spełniały wysokie oczekiwania rynkowe, a nawet zaskakiwały konsumentów jakością, firma dba o ciągłe podnoszenie kompetencji i kwalifikacji swojej kadry fachowców, bacznie nadzorujących każdego procesu produkcyjnego – dzięki temu, postęp firmy odbywa się nie tylko na płaszczyźnie technologicznej.

Dlaczego ODB Kielce oferuje produkty MarTom?

MarTom to producent kompleksowych rozwiązań w dziedzinie kompletnych drzwi metalowych – przeszklonych oraz technicznych wraz z ościeżnicą. MarTom oferuje drzwi zewnętrzne, antywłamaniowe i przeciwpożarowe, które zwiększają bezpieczeństwo domu i jego zapewniają swoim użytkownikom należytą ochronę.

Przewiń do góry