Nice

Nice – automatyka domowa w Polsce i na świecie

Nice to firma, która dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym z dziedziny automatyki domowej zdobyła tytuł światowego lidera w tej branży. Chociaż pierwotnie wywodzi się ona z Włoch i na włoskich podstawach kreatywności i tradycji działa do dziś, posiada ponad 20 oddziałów na pięciu kontynentach, a swoje produkty oferuje w ponad 100 krajach na całym świecie – także w Polsce.
Nice sprzedaje produkty, które charakteryzują się zaawansowaniem technologicznym pozwalającym na ciągłe umacnianie swojej pozycji lidera na rynku, a także na rozwijanie swojej linii produktów – są one ciągle modyfikowane i urozmaicone o funkcjonalne rozwiązania.

Nice w Polsce opiera się na wykwalifikowanej kadrze, która gotowa jest rozwiązać wszystkie problemy swoich klientów. Dzięki dobrej organizacji i zrozumieniu potrzeb klienta osiągają oni wysoką wydajność pracy i wykorzystują swoją kreatywność do współtworzenia nowych rozwiązań z dziedziny automatyki domowej – wszystko po to, by kupione przez Ciebie produkty, spełniały wszystkie Twoje oczekiwania.

Nice – automatyka domowa najwyższej jakości

Oferta Nice składa się z bram garażowych oraz systemów otwierania bram skrzydłowych i przesuwnych. Zastosowane w nich nowoczesne siłowniki dostosowują się do ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram oraz nie tylko wpływają na komfort ich użytkowania, ale także bezpieczeństwo – automatyka Nice to gwarancja niezawodnej jakości i trwałości. W asortymencie firmy Nice znaleźć można także automatykę do rolet.

Przewiń do góry