Okna, Drzwi, Bramy i Meble – Kraków

Wiosna inspiruje do działania. Jest to idealny czas do wprowadzenia zmian w swoim domu lub mieszkaniu. Warto pomyśleć o innowacyjnych rozwiązaniach oraz o wnętrzarskich trendach na sezon wiosna/lato 2020. 

meble drewniane kraków

DREWNO – MEBLE KRAKÓW

Jeszcze kilka lat temu wydawałoby się, że drewno we wnętrzach czasy świetności ma za sobą, kojarzone było głównie z boazerią lub meblościankami. Obecnie drewniane meble oraz dodatki są wyznacznikiem dobrego stylu, a samo drewno jako tworzywo kojarzy nam się z dobrą jakością i ekologią. W jaki sposób możemy wprowadzić drewniane elementy do naszego domu lub mieszkania? Czy z drewna można stworzyć tylko meble? I jakie są zalety drewnianych mebli?

DREWNIANE MEBLE NA WYMIAR W KUCHNI – MEBLE KRAKÓW

Obecnie bardzo popularne stały się kuchnie w drewnianej zabudowie. Coraz częściej we wszystkich pomieszczeniach domu lub mieszkaniu wykorzystuje się ten sam rodzaj lub wzór drewna, aby zachować spójność. Drewno we wnętrzach nadaje przytulności, ociepla je, ale jednocześnie stanowi neutralną bazę dla innych barw. Świetnie w tym przypadku sprawdzą się również płyty laminowane imitujące drewno, szczególnie jeśli zależy Państwu na wytrzymałości i łatwości w czyszczeniu mebli.

okna drzwi bramy meble Kraków

DREWNIANE OKNA KRAKÓW

Coraz nowsze technologiczne rozwiązania w stolarce otworowej pozwalają na ulepszanie między innymi konstrukcji okien drewnianych. Obecnie okna drewniane posiadają bardzo niski współczynnik przenikania ciepła. Oprócz tego okna te są odporne na warunki atmosferyczne tak samo, jak okna plastikoweDrewniane okna wyróżnia jednak indywidualny charakter. Dodatkowo drewniane okna zapewniają również lepszą infiltrację powietrza i są bardziej przyjazne naturze.

DREWNIANE DRZWI KRAKÓW

Drewniane drzwi zapewnią dobre wyciszenie wnętrz. Hałas będzie dużo niższy dzięki izolacji akustycznej. Drewniane drzwi wewnętrzne będą również ozdobą spójną z resztą pomieszczeń. Drzwi drewniane mogą być stosowane zarówno jako element wnętrza (drzwi wewnętrzne) oraz jako izolacja cieplna (drzwi zewnętrzne). 

okna kraków

BRAMY KRAKÓW

Materiał imitujący drewno może być wykorzystany przy bramach garażowychBramy garażowe z imitacji drewna zapewnią solidny wygląd całemu budynkowi. Drewniany wzór idealnie sprawdzi się jeśli chodzi o bramy rozwierne.

Drewno jest trendem, który zostanie z nami na dłużej. Jest to surowiec, który przy odpowiedniej konserwacji posłuży kilkadziesiąt lat. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ODB Kielce, która w swoim asortymencie posiada między innymi meble na wymiar, bramy rozwierne oraz drewniane okna i drzwi. Jeśli nie są Państwo przekonani co do drewna jako surowca, ale podoba się Państwu ten design, proponujemy również materiały imitujące ten materiał.

Przewiń do góry