Okna PCV Vetrex

Okna przesuwne typu HS – przesuwne drzwi tarasowe i balkonowe

Wyobraź sobie dom z dużym salonem – jasnym i przestronnym – z którego wychodzi się na równie przestronny taras. Dzięki firmie ODB, wizja ta nie musi pozostawać jedynie w obszarze marzeń, a stać się rzeczywistością. Bowiem zajmujemy się dostarczaniem okien przesuwnych, czyli nowoczesnego rozwiązania, które doskonale sprawdzi się w Twoim domu. Dlaczego zdecydować się na ten element wyposażenia? O zaletach, wadach i funkcjonalnościach okien przesuwnych dowiesz się, czytając przygotowany przez nas artykuł.

Czym są okna przesuwne?

Zapewne nie raz widziałeś je oglądając amerykańskie filmy. Wszakże tam właśnie pokazywane są nowoczesne domy, w których wielkie oszklone “drzwi” stanowią przejście pomiędzy salonem, a ogromnym podwórkiem. I chociaż zdawać by się mogło, że na takie rozwiązanie mogą pozwolić sobie jedynie bogaci, to jednak nie jest to prawdą. Okna przesuwne w firmie ODB proponujemy bowiem w bardzo atrakcyjnych cenach. Czym one jednak są?

Okna przesuwne nie otwierają się skrzydłowo, zamiast tego, jak sama nazwa wskazuje, przesuwa się je po prowadnicach wzdłuż ściany odkrywając tym samym wnękę prowadzącą na zewnątrz. Zyskują one na popularność nie tylko wśród właścicieli domów, którzy mogą cieszyć się dużym metrażem, ale sprawdzą się one także w nieco mniejszych pomieszczeniach. Jeśli myślisz o nieszablonym rozwiązaniu dla swojego domu, możesz zdecydować się na zamontowanie okien przesuwnych pomiędzy dwoma pomieszczeniami! Szkło nadaje wnętrzu nowoczesnego charakteru. Jednocześnie pokażesz się jako osoba, która nie boi się nieoczywistych i odważnych rozwiązań.

Zalety wyboru okien przesuwnych dla domu

Do największych atutów dostarczanego przez nas rozwiązania jest to, że okna przesuwne dostarczają bardzo dużo światła do pomieszczenia. Wszystko dlatego, że są bardzo szerokie, a także sięgają niemalże od sufitu aż po samą posadzkę. Jeśli boisz się, że takie rozwiązanie będzie złe na zimę to się grubo mylisz! Realizacje, jakie dostarczamy wykonano z PCV, drewna lub aluminium w standardzie energooszczędnym, bardzo dobrze utrzymują ciepło w chłodne dni. To jednak nie koniec ich zalet!

Doskonale zamontowane okno bardzo lekko się przesuwa, dzięki temu każdy poradzi sobie z jego otwieraniem i zamykaniem, nawet jeśli nie ma dużo sił w rękach. Ich wybór to także bardzo duża oszczędność przestrzeni, wszystko dlatego, że nie otwierają się skrzydłowo, stąd dobrze sprawdzą się na przykład w ciaśniejszych korytarzach. Okna przesuwne proponowane przez nas można osadzić w bardzo niskim progu, to ogranicza ryzyko potknięcia się podczas przechodzenia przez nie.

Ze względu na swoją uniwersalność, a także subtelny charakter, pozostawiają duże pole do popisu podczas aranżowania wnętrza domu, chociaż widać, iż bardzo lubią się z nowoczesnymi przestrzeniami.

Konstrukcja okien przesuwnych od firmy ODB

W ich produkcji staramy się zadbać o najwyższą precyzję. Stąd, konstrukcja jest solidnie wzmocniona, a to z kolei przekłada się na dużą odporność okien przesuwnych na działanie negatywnych czynników pogodowych, na przykład silnych wiatrów, wilgoci czy promieniowania UV. Ich wykonanie oparto na systemie PVC, bądź materiałach takich jak drewno lub aluminium, to zapewnia im szczelność, a ponadto nie wymaga dużych nakładów podczas konserwacji. Tworzywo PVC, z którego je wykonano, nie pali się, co czyni z nich bezpieczny element Twojego domu. Polecamy także rozwiązania drewniane lub aluminiowe, równie bezpieczne! Podczas zamawiania okien przesuwnych od ODB można zdecydować o dokupieniu dodatkowych akcesoriów: okuć antywłamaniowych czy systemu zintegrowanego z alarmem w Twoim domu.

Okna przesuwne – bezpieczne i eleganckie wyposażenie dla Twojego domu

Marzysz o nieszablonowych rozwiązaniach? Lubisz czuć dużą dowolność w aranżacji mieszkania? A może chcesz cieszyć się jasnym salonem, a przy tym bezpiecznie czuć się w swoim domu? W takim razie koniecznie zdecyduj się na wybór okien przesuwnych, jakie dostarczają nasi fachowcy w firmie ODB. Szereg zalet powinien przekonać Cię do zakupu tego rodzaju nowoczesnego i stylowego rozwiązania dla Twojego nowoczesnego domu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry