Panmar Wood

Panmar Wood – podłogi pod znakiem dębu

Panmar Wood to część rozległej Grupy Panmar, która funkcjonuje na rynku już od początku lat 90’. Firma Panmar Wood produkuje podłogi z litego drewna dębowego oraz drewniane podłogi warstwowe, a także specjalizuje się w montażu oferowanych rozwiązań podłogowych. Firma Panmar Wood specjalizuje się w tworzeniu podłóg drewnianych, głównie z wykorzystaniem ekologicznych desek dębowych, które wyróżniają się zarówno niezwykłymi walorami estetycznymi, jak i trwałością na uszkodzenia mechaniczne i deformacje.

Ekologia przede wszystkim!

Panmar Wood specjalizuje się w produkcji podłóg drewnianych – a praca z drewnem to ogromna odpowiedzialność. Surowiec pozyskują więc z certyfikowanych lasów – oznacza to, że wycinka drzew na tym terenie jest całkowicie bezpieczna, gdyż ich przyrost jest większy i naturalnie uzupełnia straty. Firma Panmar Wood kontroluje wszystkie etapy produkcji, upewniając się, że zużycie surowców i energii jest minimalizowane podczas całego procesu obróbki. By oferowane produkty były całkowicie naturalne, Panmar Wood zadbało też o wyeliminowanie konieczności użycia sztucznych środków czyszczących do podłóg – systemy podłogowe Panmar Wood są konserwowane przy pomocy pozyskiwanych z natury wosków i olejów.

Panmar Wood to gwarancja jakości i trwałości w zgodzie z naturą. Ekologiczne i innowacyjne rozwiązania w dziedzinie systemów podłogowych sprawiają, że produkty Panmar Wood zajmują miejsce w asortymencie sklepu ODB Kielce – zapraszamy do zapoznania się z nimi!

Przewiń do góry