Drzwi zewnętrzne Delta

Drzwi zewnętrzne Delta dostępne w ofercie ODB Kielce należą do produktów jednego z najbardziej rozpoznawalnego producenta drzwi zewnętrznych na rynku. Delta od lat specjalizuje się w stolarce drzwiowej, dzięki czemu dziś w swoich wyrobach z łatwością łączą nowoczesny, gustowny wygląd z bezpieczeństwem i funkcjonalnością. Ponadto, drzwi zewnętrzne Delta to w stu procentach polski produkt – wszystkie zakłady produkcyjne mieszczą się na terenie naszego kraju.

DELTA to rodzinna firma, działająca na rynku od ponad 25 lat

Od samych swoich początków zajmowała się stolarką drzwiową – w tym zamkami i specjalnymi drzwiami antywłamaniowymi, które już wtedy zdobywały różnorakie atesty potwierdzające ich jakość.

Obecnie marka DELTA jest niezwykle popularna i rozpoznawalna w całym kraju jako czołowy producent drzwi stalowych i antywłamaniowych do mieszkań, domów jednorodzinnych oraz instytucji użyteczności publicznej. DELTA posiada zakłady produkcyjne na terenie Polski, co zapewnia im szybszy i łatwiejszy proces logistyczny.

Wyróżniki marki DELTA

Firmowi specjaliści wzbijają się na wyżyny projektowej kreatywności, niewzykle spójnie łącząc w swoich produktach gwarancję ochrony i gustowną funkcjonalność. Przyświeca im cel maksymalnego zbliżenia się do Klienta, w celu wysłuchania jego indywidualnych potrzeb i stworzenia wzorca, który będzie dopasowany do potrzeb wszystkich konsumentów.

DELTA uchodzi za jednego z liderów w branży stolarki drzwiowej nie bez przyczyny – produkuje zarówno drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, jak i specjalne antywłamaniowe, przeciwpożarowe, akustyczne, pasywne i energooszczędne.

DELTA KIELCE

DELTA w ofercie ODB Kielce

Nasza firma oferuje produkty, które spełniają wszystkie najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Współpracujemy z producentami, którzy projektują i tworzą swoje produkty z niezwykłą dbałością o szczegóły i przyświeca im misja spełnienia konsumenckich wymogów. Oferujemy produkty marki DELTA, ponieważ wierzymy, że odznaczają się one niezwykłą trwałością i kunsztem wykonania. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem produktów marki DELTA.

Drzwi zewnętrzne Delta – funkcjonalność, która zachwyca wyglądem

Drzwi zewnętrzne Delta to drzwi, które zachwycają wysokiej jakości materiałami i precyzją wykonania. Tradycyjna elegancja połączona z nowoczesnymi rozwiązaniami czyni z nich doskonałą odpowiedź na potrzeby wszystkich konsumentów. Drzwi zewnętrzne Delta doskonale sprawdzą się w blokach oraz domach jednorodzinnych, zarówno obecnego, jak i nieco starszego budownictwa. Drzwi zewnętrzne powinny być jednak przede wszystkim bezpieczne – drzwi zewnętrzne Delta to gwarancja odpowiednich zabezpieczeń przed włamaniem, izolacji termicznej i akustycznej, a także ochrony przeciwpożarowej. 

Drzwi zewnętrzne Delta w ODB Kielce

Drzwi zewnętrzne Delta dostępne w naszej ofercie należą do najwyższej jakości atestowanych drzwi zewnętrznych. Dostępne są modele z serii: Universal, Special, Premium, De Luxe, Master, Magnum, Grand, Perfect, Maxim oraz Royal. Drzwi zewnętrzne Delta wyróżnia trwałość, jakość, bezpieczeństwo i styl – to marka, której produkty zachwycają nawet najbardziej wymagających konsumentów!