DELTA to rodzinna firma, działająca na rynku od ponad 25 lat

Od samych swoich początków zajmowała się stolarką drzwiową – w tym zamkami i specjalnymi drzwiami antywłamaniowymi, które już wtedy zdobywały różnorakie atesty potwierdzające ich jakość.

Obecnie marka DELTA jest niezwykle popularna i rozpoznawalna w całym kraju jako czołowy producent drzwi stalowych i antywłamaniowych do mieszkań, domów jednorodzinnych oraz instytucji użyteczności publicznej. DELTA posiada zakłady produkcyjne na terenie Polski, co zapewnia im szybszy i łatwiejszy proces logistyczny.

Wyróżniki marki DELTA

Firmowi specjaliści wzbijają się na wyżyny projektowej kreatywności, niewzykle spójnie łącząc w swoich produktach gwarancję ochrony i gustowną funkcjonalność. Przyświeca im cel maksymalnego zbliżenia się do Klienta, w celu wysłuchania jego indywidualnych potrzeb i stworzenia wzorca, który będzie dopasowany do potrzeb wszystkich konsumentów.

DELTA uchodzi za jednego z liderów w branży stolarki drzwiowej nie bez przyczyny – produkuje zarówno drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, jak i specjalne antywłamaniowe, przeciwpożarowe, akustyczne, pasywne i energooszczędne.

DELTA KIELCE

DELTA w ofercie ODB Kielce

Nasza firma oferuje produkty, które spełniają wszystkie najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Współpracujemy z producentami, którzy projektują i tworzą swoje produkty z niezwykłą dbałością o szczegóły i przyświeca im misja spełnienia konsumenckich wymogów. Oferujemy produkty marki DELTA, ponieważ wierzymy, że odznaczają się one niezwykłą trwałością i kunsztem wykonania. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem produktów marki DELTA.