Medos – firma ciągłego rozwoju

Grupa Medos rozpoczęła swoją działalność ponad 20 lat temu – od tamtej pory zajmuje się produkcją akcesoriów do stolarki otworowej. Przez ten czas zdążyła zyskać światową popularność i nawiązać kontakty handlowe w ponad 40 krajach Europy, Azji, Ameryki Północnej oraz Południowej! Ich sukces polega na odpowiedniej logistyce i niezależności – nie tylko wszystkie procesy produkcyjne produktów Medos przeprowadzane są w ich własnych fabrykach (malarnia proszkowa, galwanizernia, tłocznia itd.), ale także wykorzystują narzędzia, które zostały zaprojektowane i wykonane przez specjalistów Medos.
Firma Medos twierdzi, że sukces zawdzięcza ciągłemu rozwojowi – w katalogach produktów Medos ciągle pojawiają się nowe rozwiązania, które zwiększają ich użyteczność i odznaczają się wysoką jakością i walorami estetycznymi.

Parapety zewnętrzne Medos

Medos produkuje parapety zewnętrzne, których głównym zadaniem jest ochrona wnęki okiennej i ścian przed zbytnim zawilgoceniem oraz pojawieniem się pleśni i grzybów. Medos stawia na wysoką jakość swoich produktów – dzięki temu masz pewność, że spełnią Twoje oczekiwania.

Parapety wewnętrzne Medos

W ofercie produktów Medos znajdują się także parapety wewnętrzne – ich funkcje skupiają się głównie na aspekcie estetycznym. Ochraniają one wnęki okienne, ale także tworzą możliwość zaaranżowania przestrzeni pod oknem. Np. poprzez położenie zdjęć, doniczek itd.

Medos we współpracy z ODB Kielce

ODB Kielce to strona, która wszystkie kierowane do Klientów w ofercie produkty wybiera na podstawie wysokiej jakości i renomy marki. To dlatego nasz asortyment składa się z mebli, akcesoriów i elementów stolarki otworowej, które z czystym sumieniem możemy polecić Klientom, dbając o ich komfort i bezpieczeństwo. Zachęcamy do zapoznania się z oferta produktów Medos dostępnych w sklepie ODB Kielc!