Roleta zewnętrzna vegas-revo

Nowoczesny system rolet nadstawnych Vegas Revo to najnowszy produkt firmy w kategorii osłon zewnętrznych. Uniwersalny, wyposażony w szereg innowacyjnych rozwiązań, cechuje się niezwykłą łatwością montażu oraz wygodą eksploatacji. System został zaprojektowany na bazie wieloletnich doświadczeń i wskazówek specjalistów i praktyków branży osłonowej, z uwzględnieniem potrzeb i wymagań, jakie stawia produktom dzisiejszy rynek.

System Revo oferuje dwie wielkości skrzynek roletowych: 240 mm x 165 mm (szerokość x wysokość) i 240 mm x 205 mm (szerokość x wysokość).

Ponadto, system Revo daje możliwość wyboru jednej z dwóch dostępnych opcji montażu skrzyni rolety na ramie okna:

za pomocą uniwersalnego adaptera PVC, o wzmocnionej konstrukcji, dopasowanego do każdego typu profili ramy okiennej
za pomocą jednego z pięciu dedykowanych adapterów aluminiowych, dopasowanych do odpowiednich typów profili ram okiennych

W przypadku adaptera PVC zespolenie rolety z oknem następuje poprzez zakliknięcie skrzynki na przykręconym uprzednio do górnej powierzchni ramy profilu adaptacyjnym. W przypadku adapterów aluminiowych połączenie rolety z oknem odbywa się poprzez nasunięcie skrzynki na aluminiowy adapter, przykręcony uprzednio do ramy okna.

Skrzynka rolety Revo o rozmiarze 240 mm x 205 mm w opcji montażu na adapterze uniwersalnym z PVC może być także wyposażona w zintegrowany w skrzynce nawój siatki moskitiery. Moskitiera posiada hamulec zapobiegający gwałtownemu zwinięciu się siatki do wnętrza rolety i jest blokowana w pozycji opuszczonej dzięki blokadzie listwy dolnej typu easyclick.

Co więcej, jako jedyny na świecie system Revo umożliwia wykonanie w jednej skrzynce roletowej dowolnej ilości niezależnych nawojów siatki moskitiery przy zachowaniu jednej połaci pancerza.

O doskonałych parametrach Vegas Revo świadczą niezbędne certyfikaty:

Atest higieniczny
Certyfikat CE
Badanie przenikalności termicznej skrzynki 165 mm
Badanie przenikalności termicznej skrzynki 205 mm
Badanie obciążenia wiatrem

System Vegas Revo pozwala na swobodną adaptację do indywidualnych potrzeb: umożliwia realizację rolet nadstawnych w pełni zabudowanych, częściowo zabudowanych od zewnątrz lub od wewnątrz oraz niezabudowanych.

Pozostałe cechy systemu Revo:
Możliwość stosowania napędów elektrycznych i manualnych
Klapa rewizyjna na spodniej stronie rolety
Możliwość stosowania zestawu rolet w jednej skrzynce o dowolnej
konfiguracji napędów (silnik/taśma/korba) i podziałów (zależny/niezależny)
Bogaty wachlarz kolorów oklein drewnopodobnych do wyboru