WIŚNIOWSKI – kompleksowe rozwiązania

Określenie „system ogrodzeniowy” oznacza wszystkie elementy niezbędne do funkcjonalnego ogrodzenia terenu: bramy, furtki, segmenty, słupki oraz akcesoria montażowe. Kompleksowe systemy wpływają na spójny, jednolity wygląd całego ogrodzenia, a dodatkowo na łatwość i kompatybilność montażu – dlatego warto zamawiać je od jednego producenta, by nie tracić czasu i energii na poszukiwania odpowiednich elementów. Firma WIŚNIOWSKI oferuje kompletne systemy ogrodzeniowe dostępne na terenie kraju i poza jego granicami.

WIŚNIOWSKI – pasja, innowacja, kompetencje

Firma WIŚNIOWSKI od prawie 30 lat wytrwale dąży do osiągnięcia pozycji światowego lidera branży bram i ogrodzeń. Stara się stale modernizować wszystkie płaszczyzny swojej działalności, dostosowując je do wymogów rynkowych oraz postępu technologicznego, który ułatwia firmie WIŚNIOWSKI realizowanie aspiracji i celów, a także ciągły rozwój.

Kadrę firmy WIŚNIOWSKI tworzą ludzie z pasją, których kreatywność i umiejętność tworzenia innowacyjnych oraz funkcjonalnych rozwiązań stanowi fundament przedsiębiorstwa. Ich doświadczenie w branży oraz kompetencje zawodowe ułatwiają dopasowanie produktu do potrzeb Klienta.

WIŚNIOWSKI w ODB Kielce

ODB Kielce ceni renomowane marki obecne na polskim rynku, które zapewniają swoim Klientom produkty będące gwarancją bezpieczeństwa, komfortu, estetyki oraz stanowiące kompleksowe rozwiązania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń i systemów WIŚNIOWSKI!