Quick-step

Quick-step – innowacja

Quick-step to marka funkcjonująca w ramach spółki UNILIN, powstałej już w latach 60’ XX wieku. Chociaż dopiero w latach 90’ firma rozpoczęła sprzedaż podłóg laminowanych na belgijskim rynku, była to jedyna spółka oferująca produkty własnej marki. Głośno zrobiło się o nich, gdy w swoim asortymencie zaoferowali innowacyjne rozwiązanie Quick-step – system zatrzaskowy, który pozwalał na łączenie desek bez korzystania z kleju. Został on objęty ogólnoświatowym patentem i jest wykorzystywany do dziś, głównie ze względu na łatwość i szybkość montażu. Pozwala także uniknąć długotrwałych remontów i brudu.

Podłogi Quick-step

Podłogi Quick-step to rozwiązania dopasowane do każdego pomieszczenia w domu oraz w miejscach użyteczności publicznej. Szeroki asortyment rodzajów systemów podłogowych – desek i paneli – pozwala na przemyślany wybór, którego nie można żałować. Wszystkie podłogi Quick-step to gwarancja trwałości na uszkodzenia – zachowują nienaganną estetykę przez długi czas, dzięki czemu stanowią długotrwałą inwestycję w swoje wnętrza i komfort ich użytkowania.

W asortymencie Unilin Quick-step znajdują się podłogi laminowane, które zostały zaprojektowane z dbałością o najmniejsze szczegóły w taki sposób, by jak najlepiej oddawać strukturę naturalnego drewna – w wersji eleganckiej, naturalnej lub intensywnej.

Podłogi winylowe Quick-step zostały zakonserwowane specjalną warstwą ochronną, która sprawia, że są odporne na brud, uszkodzenia mechaniczne, a nawet na działanie wody. Dodatkowo polecane są także jako uzupełnienie izolacji akustycznej – pomagają pozbyć się np. stukotu obcasów.

Quick-step oferuje także podłogi drewniane, które dodadzą wnętrzu ciepłego, naturalnego wyglądu. Wszystkie systemy podłogowe oparte są na innowacyjnym patencie zatrzaskowym, a także dostosowane są do montażu wraz z ogrzewaniem podłogowym.

Przewiń do góry