SOLO

Grupa Solo – tradycja w nowoczesnym ujęciu

Grupa Solo to firma zajmująca się produkcją kompleksowych rozwiązań z branży stolarki budowlanej. Jest obecnie jednym z wiodących producentów ekskluzywnych okien PCV na terenie Polski – i ciągle się rozwija. Stały wzrost produkcji i sprzedaży zawdzięcza głównie elastycznemu podejściu do klientów oraz umiejętnościom dopasowania się do zmieniających się wymogów rynkowych. Grupa Solo oferuje okna, drzwi, bramy i systemy ogrodzeniowe – a wszystkie te produkty zaprojektowane i wytworzone są z wykorzystaniem funkcjonalnych rozwiązań technologicznych, które zwiększają ich użyteczność dla użytkowników. Dodatkowo na ich jakość wpływa nietypowe spojrzenie na stolarkę budowlaną – połączenie tradycyjnej estetyki i nowoczesnych mechanizmów. To, jak wysokie standardy osiąga asortyment firmy Solo, potwierdzają liczne nagrody i certyfikaty przyznane marce na przestrzeni wielu lat działalności.

Grupa Solo – nowe zasady, a nie utarte szablony

Firma Solo kieruje się zasadą “nie podążamy za trendami, my je kreujemy”. Specjaliści i fachowcy firmy Solo, którzy od wielu lat dbają o ciągłe modernizowanie linii produktów bram, okien, drzwi i systemów ogrodowych, zwracają szczególna uwagę na spełnianie potrzeb klientów. Dzięki temu maksymalizują najelpsze cechy swoich produktów, tworząc wyjątkowe systemy z branży stolarki budowlanej.

Dlaczego ODB Kielce oferuje produkty grupy Solo?

W ODB staramy się nawiązywać kontakty biznesowe z firmami godnymi polecenia. Produkty grupy Solo wyróżniają się jakością i trwałością, dzięki której podbijają serca klientów. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty grupy Solo w ofercie ODB Kielce!

Przewiń do góry