Sonarol

Sonarol – zaplanowany sukces

Sonarol to firma będąca jednym z rynkowych liderów w branży stolarki otworowej. Solidnie realizuje swoje cele, poprzez jawny i klarowny Katalog Wartości, który określa zarówno główne zasady funkcjonowania spółki, jak i misję oraz sposoby realizacji strategii. Sonarol to jedna z niewielu firm, która skupia się na filozofii swojego biznesu i opiera produkcję swoich produktów na przemyślanych działaniach marketingowych, które znacznie usprawniają procesy produkcyjne oraz pozwalają dokładnie realizować nawet najodważniejsze koncepty. Sonarol realizuje także politykę jakości – ich produkty z założenia mają być dopracowane w najmniejszych szczegółach, tak, by spełniać wymagania Klientów i zaskakiwać ich standardami.

Misja Sonarol

Sonarol to firma, która od początków działalności pragnęła ugruntować swoją pozycję nie poprzez współpracę z wpływowymi partnerami biznesowymi, czy wykorzystywaniu fundamentu innej renomowanej marki, lecz poprzez zdobycie zaufania Klientów. Sonarol produkuje i oferuje okna oraz drzwi, które wyróżniają się zaskakującą szczelnością i estetyką wykończenia, a przez to gwarantują ochronę i izolację termiczną na długie lata. Kupując produkty marki Sonarol, Klient ma pewność, że spełniają wszystkie normy i wymogi budowlane oraz zostały wyprodukowane w zgodzie z etyką i poszanowaniem natury.

ODB Kielce oferuje produkty Sonarol

W szerokim asortymencie firmy ODB Kielce znaleźć można także drzwi i okna firmy Sonarol. Mamy pewność, że zaskoczą wszystkich Klientów starannością wykonania i odpowiednim realizowaniem wszystkich potrzeb. Zachęcamy do dokładniejszego zapoznania się z ofertą Sonarol w ODB Kielce.

Przewiń do góry