Stolarnia Adam

Stolarnia Adam – historia rozwoju

Stolarnia Adam rozpoczęła działalność w branży stolarki drewnianej już ponad 20 lat temu. Przez ten czas, firma Stolarnia Adam zdobyła olbrzymie doświadczenie w kontaktach z Klientami, odpowiadaniu na ich potrzeby i tworzeniu produktów spełniających ich wymagania. Ciągły rozwój Stolarni Adam pozwolił jej ugruntować pozycję marki światowej klasy – po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej, firma rozpoczęła współpracę z partnerami biznesowymi z Niemiec, Francji, Belgii i Wielkiej Brytanii oraz ciągle poszerza grono zadowolonych Klientów na całym świecie.

Stolarnia Adam – z pasji do drewna

Stolarnia Adam specjalizuje się w wyrobach z branży stolarki drewnianej. Dobór odpowiedniego surowca i umiejętna jego obróbka są sztuką, której prawdziwi pasjonaci uczą się latami. Chociaż drewno należy do najstarszych materiałów budowlanych, praca z nim przez wieki niekoniecznie stała się łatwiejsza. Chociaż wykorzystywane obecnie najnowsze osiągnięcia techniczne znacznie ułatwiają procesy produkcyjne na każdym etapie, by produkt końcowy dorównywał standardami tym oferowanym przez Stolarnię Adam, należy być wrażliwym na rozmieszczenie słoi i rozumieć strukturę drewna – zwłaszcza znać jego odporność na obróbkę.

Stolarnia Adam w asortymencie ODB Kielce

Podstawą oferty Stolarni Adam są drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz okna (a także parapety drewniane). Nasza firma zdecydowała się umieścić produkty Stolarni Adam w swoim asortymencie, gdyż cechują się one solidną i trwałą konstrukcją, a także zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania.

Przewiń do góry