Vertex

Krótka historia Vertex

Firma Vertex zajmuje się projektowaniem i produkcją systemów osłony okien. W jej asortymencie znajdują się zarówno różne rodzaje żaluzji (żaluzje aluminiowe, żaluzje drewniane, żaluzje pionowe), rolety zewnętrzne i wewnętrzne, plisy, panele japońskie, jak i markizy oraz moskitiery. Gama produktów oferowanych przez Vertex zwiększa się stopniowo wraz z rozwojem firmy – stawia ona na ciągły rozwój i realizację kolejnych celów marketingowych.

Żaluzje i rolety Vertex

Wszystkie produkty Vertex produkowane są z najlepszych materiałów od czołowych światowych dostawców, zapewniających ergonomię użytkowania oraz wyjątkowy komfort. Wszystkie rodzaje systemów osłony okien Vertex zostały stworzone w oparciu o systemy konstrukcyjne własnego konceptu firmy, a wraz z jej rozwojem dostosowywane są do zmieniających się trendów rynkowych.
Żaluzje i rolety Vertex zapewniają skuteczną ochronę przed zbytnim nasłonecznieniem, stanowią gwarancję prywatności, a ich wyjątkowa łatwość użytkowania zapewnia komfort każdemu użytkownikowi. To, jakim zaufaniem cieszy się firma Vertex, potwierdza fakt, że współpracuje ona z hurtowniami, sklepami internetowymi, a także znanymi architektami i projektantami.

Vertex w asortymencie ODB Kielce

ODB Kielce oferuje produkty marki Vertex, gdyż są one stworzone na bazie doświadczenia i wiedzy, a także w oparciu o doskonałe zrozumienie klienta. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki Vertex na stronie ODB Kielce!

Przewiń do góry