Żaluzje

Żaluzje w ODB

Żaluzje – dlaczego systemy osłony okien są niezbędne w każdym domu?

Jednym z istotnych elementów wykończenia każdego mieszkania jest system osłony okien, takie jak żaluzje. Chroni on wnętrze przed zbytnim nagrzewaniem się, poprzez odgrodzenie napływających przez okno promieni słonecznych. Dodatkowo, żaluzje, rolety i plisy zapewniają większą prywatność, oddzielając domowników od ciekawskich spojrzeń sąsiadów. Dodatki do domu potrafią być bardzo kosztowne, dlatego warto zastanowić się nad tym, jakie są niezbędne – a systemy osłony okien na pewno do takich należą – i przemyśleć ich zakup.

Dlaczego warto wybrać żaluzje?

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że żaluzje i rolety to dwa różne rodzaje systemów osłony okien – różnią się materiałem, z którego są wykonane. Rolety są zrobione z materiału (tkanin naturalnych lub z domieszką syntetycznych) podczas gdy żaluzje mogą występować w dwóch wariantach – żaluzje aluminiowe i żaluzje drewniane.’

Żaluzje od ODB

Żaluzje drewniane cieszą się ogromną popularnością głównie ze względu na walory estetyczne – ciekawy design pasuje zarówno do ciepłych, tradycyjnych wnętrz, jak i do pomieszczeń urządzonych w nowoczesnym stylu, gdzie drewno stanowi uzupełnienie wystroju. Żaluzje aluminiowe wykorzystywane są w miejscach, gdzie panuje duża wilgotność, ale zachodzi potrzeba osłonięcia okien – np. w łazienkach. Dodatkowo żaluzje są łatwe w pielęgnacji – zakurzone listewki łatwo można przetrzeć z kurzu.

Żaluzje w ODB Kielce

Nasza firma prezentuje Państwu bogatą ofertę żaluzji w konkurencyjnych cenach. Produkty ODB Kielce wyróżniają się wysoką jakością i komfortem użytkowania, a także innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie funkcjonalności. Zachęcamy do zapoznania z pełną oferta żaluzji w ODB Kielce!

Przewiń do góry